Meble łazienkowe Legato Villeroy & Boch

 

Meble łazienkowe Legato V&B    Legato w utworze muzycznym to moment, w którym dźwięki grane płynnie bez żadnych przerw, łączą się, tworząc jednolitą kompozycję.
Wiedza jak połączyć je harmonijnie,  to sedno tej techniki. Opanowała ją również firma Villeroy & Boch, czego dowodem jest kolekcja łazienkowych mebli Legato.

Są to meble o prostych, regularnych kształtach, które wzorcowo komponują się z różnymi formami i kolorami ceramiki. Daje to możliwość wirtuozyjnych aranżacji wnętrz łazienki w każdym stylu!

Legato to prosta forma, minimalistyczne wzornictwo oraz bogaty wybór kolorów, które sprawiają, że meble sprawdzą się w każdej łazience: ekologicznej, rustykalnej oraz nowoczesnej, klasycznej czy industrialnej. Holistycznie komponują się z ceramiką i szkłem, metalem oraz kamieniem. Meble łazienkowe Legato skupiają na sobie uwagę dzięki nietypowym, a jednocześnie subtelnym rozwiązaniom. Jednym z nich jest „lewitujący” blat szafki podumywalkowej. Skośne, zwężające się ku dołowi krawędzie sprawiają, że wydaje się on delikatnie unosić w powietrzu. Efekt ten można spotęgować stosując energooszczędne oświetlenie LED (można montować opcjonalnie pod blatem).

Meble łazienkowe Legato V&BMeble łazienkowe Legato V&B

Dostępne w ofercie nóżki zapewnią podwieszanej szafce podumywalkowej większą stabilizację oraz inny bardziej klasyczny wygląd. Tradycyjne uchwyty zastąpiono wąskimi, frontowymi wgłębieniami. To zarówno minimalistyczna dekoracja, jak i funkcjonalny element, który pozwala na wygodne otwieranie szuflad i drzwiczek.

Meble łazienkowe Legato Villeroy and BochMeble łazienkowe Legato V&B

Firma Villeroy & Boch proponuje dwa typy szafek pod umywalkowych: wysoką – 55-centymetrową, z dwiema różnej wielkości wysuwanymi szufladami, oraz niską – 38-centymetrową, z jedną dużą szufladą. Dodatkowo, każdy model szafki można wybrać w odpowiedniej dla siebie szerokości: od 45 do 160 cm. Kolekcja dostępna jest w sześciu kolorach. W łazience nowoczesnej lub glamour najlepiej sprawdzą się lśniące odcienie bieli i szarości: Glossy White i Glossy Grey. Innym stylom Villeroy & Boch dedykuje stonowane barwy: ciepły Elm Impresso, grafitowy dąb Oak Graphite, śnieżnobiały White Matt oraz ciemnoszary Terra Matt. Meble Legato bardzo dobrze komponują się ze stawianymi na blacie umywalkami od Villeroy & Boch – zarówno tymi o zaokrąglonych, łagodnych kształtach: Loop & Friends, My Nature i Aveo new generation, jak i z geometryczną Memento.

 

Tags:

 
 

Poleć znajomemu

 

Dodawanie komentarzy wyłączone

-->