Nowoczesne baterie łazienkowe Blitz

 

Proste, eleganckie, funkcjonalne.

Design skierowany do miłośników wystroju, wyrażanego przez minimalistyczne formy estetyczne. Poszczególne modele  cechuje oryginalny, artystyczny design, pozbawiony dodatkowych ozdobników.

Zamierzona prostota pozwala dopasować je, nie tylko do wielu możliwych aranżacji, lecz także do różnorodnych rozwiązań o wymiarze praktycznym. W zależności od indywidualnych potrzeb, można więc zamontować na umywalce wysoką lub niską baterię. Dla bardzo minimalistycznych wnętrz idealnym rozwiązaniem jest natomiast ścienny mechanizm podtynkowy, który pozwala ponadto zaoszczędzić więcej przestrzeni. Podobny efekt można wprowadzić również do kabin prysznicowych, zachowując na widoku jedynie niezbędne elementy wyposażenia (rączka, przełącznik). Natomiast do wanien doskonale pasują natynkowe mechanizmy, instalowane na powierzchni ściany.

Nowoczesność to, obok wyglądu, przede wszystkim wygoda i funkcjonalność. Prosty design baterii ma bezpośredni związek z komfortem użytkowania. Wszystkie elementy są łatwo dostępne, proste w obsłudze i składają się w jedną spójną całość. Mechanizmy przeznaczone na umywalki wyposażone są dodatkowo w korek automatyczny, a zestawy podtynkowe posiadają niewielki przełącznik, umożliwiający skuteczne sterowanie strumieniem wody. Eleganckie, wygodne i trwałe baterie Blitz sprawdzają się w małych i dużych łazienkach o różnorodnym wystroju, lecz jednolitych, nowoczesnych standardach komfortu.

Informacje techniczne

  • Produkt: baterie łazienkowe serii Blitz
  • Producent: Eurorama/ArtDesign
  • Dystrybutor: Madix
  • Zastosowanie: łazienka
  • Kolor: chrom/chrom mat
 
 

Poleć znajomemu

 

Dodawanie komentarzy wyłączone

-->