Okrągłe umywalki

 

Umywalki o kształcie koła stanowią bardzo zgrany duet w zestawieniu z surowym, geometrycznym blatem.

Ceramika to jeden z podstawowych elementów aranżacji łazienki. Oprócz jej oczywistej, praktycznej funkcji, coraz częściej staje się unikalną dekoracją wnętrza.  Polecanym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz jest kontrastowe zestawienie kolorów. Biała ceramiczna misa na ciemnym tle prezentuje się bardzo elegancko i estetycznie.

Valdama - okrągła umywalka Corday Baby

Aranżacja wnętrza

  • Przykładem udanego projektu umywalki jest włoska umywalka Corday Tondo z oferty Valdamy – włoskiego producenta ceramiki łazienkowej.  Jest to ciekawy sposób na subtelne podkreślenie każdego stylu w łazience. Jedną z możliwości jej instalacji, jest montaż na powierzchni blatu, eksponując tym samym jej okrągłą misę.

Valdama umywalka Chiocciola Martelata

  • Istnieje także możliwość wbudowania umywalki w marmurową bądź drewnianą powierzchnię mebla czy blatu.

Valdama umywalka Corday Tondo

  • Decydując się na ceramikę o mniejszych wymiarach – zaoszczędzimy przestrzeń, dlatego jest to dobre rozwiązanie w przypadku małej łazienki.
  • Umywalki są dostępne nie tylko w bieli, ale w szerokiej gamie nietuzinkowych kolorów i dekorów, co stwarza możliwość kreowania wnętrza według indywidualnego gustu i wyobraźni.
  • Okrągłe elementy ceramiczne polecane są zarówno w luksusowej, jak i rodzinnej aranżacji łazienki „dla dwojga”, gdzie na jednym blacie umieszczane są dwie misy ceramiczne.

Tags:

 
 

Poleć znajomemu

 

Dodawanie komentarzy wyłączone

-->