Kabiny prysznicowe zdobione metodą fusingu

 

Wprowadzając do łazienki specjalnie zaprojektowaną kabinę prysznicową, można stworzyć niepowtarzalny klimat, mający pozytywny wpływ na komfort kąpieli.

Kabina z kołami - realizacja indywidualna, fot.: Villa Glass Studio

Ogromny wybór barw i wzorów pozwala na dobranie projektu zgodnie z całością wystroju łazienki. Szklane aranżacje tworzone przez Villa Glass Studio można też bez problemu dopasować do kształtu i rozmiaru kabiny. Dzięki temu, nowego wymiaru nabierają zarówno niewielkie przestrzenie łazienkowe z narożnym brodzikiem, jak i duże salony kąpielowe z instalacjami do hydromasażu.

Szkło wytapiane metodą fusingu jest formowane zgodnie z przyszłym przeznaczeniem. Technika hartowania gwarantuje trwałość stworzonych obrazów i jest równie bezpiecznie.

Zastanawiając się nad rodzajem dekoracji można sięgnąć po motywy zaczerpnięte ze świata przyrody lub postawić na pasującą do łazienki tematykę, związaną z wodą. Odpowiedni dobór barw i odcieni pozwoli zachować intymność wnętrza kabiny. Natomiast charakter naniesionych na nią obrazów może sprawić, że łazienka stanie się jedyną w swoim rodzaju.

Kabina z żurawiem, fot.: Villa Glass Studio

Kabina z żaglówką fot.: Villa Glass Studio

Dane techniczne prezentowanych kabin
– szkło hartowane
– formowane metodą fusingu
– wzór i kolor – do wyboru z palety wzorów lub na zamówienie
– możliwość stworzenia własnego projektu

 
 

Poleć znajomemu

 

Dodawanie komentarzy wyłączone

-->