Bidetta, czyli rączka natryskowa jako dodatek do baterii łazienkowej

 

Kiedy mamy do zaaranżowania małą przestrzeń łazienki, a chcemy, by była funkcjonalna
i wygodna, dobrym rozwiązaniem będzie bateria umywalkowa z dodatkową rączką Bidetta. Z powodzeniem może zastąpić bidet, i spełnić wiele innych praktycznych funkcji.

Wielofunkcyjność

Bateria z rączką Bidetta to wciąż niestandardowe rozwiązanie na rynku. Rączka Bidetta pomaga nie tylko utrzymać higienę osobistą, ale zachować czystość również w łazience – rączka ma długi i elastyczny wąż, może więc służyć jako wygodne urządzenie do umycia ubikacji. Można dzięki niej napełnić wysokie wazony, kubełki i wiaderka. Rączka, to także świetne narzędzie do opłukiwania wszelkiego rodzaju przedmiotów, butów czy zwierząt w okresie jesienno-zimowym, kiedy ulice pokryte są mokrych liśćmi czy brudnym śniegiem.

Fot.: Ora - Raczka Bidetta

Fot.: Oras - Rączka Bidetta

Mechanizm działania

Specjalna rączka Bidetta dostępna jest tylko z odpowiednio skonstruowanymi bateriami jednouchwytowymi lub bezdotykowymi. Ten lekki, zgrabny dodatek z małą główką, połączony jest z baterią długim wężem. Jak działa? Uruchamiamy kran, gdy woda zacznie płynąć, przełączamy strumień na Bidettę wygodnym przyciskiem znajdującym się na rączce natrysku. I trzymamy przycisk. Gdy chcemy z powrotem przełączyć strumień wody na kran, zwalniamy przycisk na Bidettcie.

Fot.: Oras - Rączka Bidetta

Fot.: Oras - Rączka Bidetta

Mała łazienka – Bidetta, czy bidet?

Bidetta sprawdza się przede wszystkim
w małych łazienkach, gdzie nie ma możliwości zainstalowania bidetu. Z racji tego, że bidet przystosowany jest do siadania przodem i tyłem, należy zostawić sporo wolnej przestrzeni na nogi. Jeśli nie mamy takich warunków, dobrym rozwiązaniem będzie właśnie dodatkowa rączka z natryskiem.

Fot.: Oras - Rączka Bidetta

 
 

Poleć znajomemu

 

Dodawanie komentarzy wyłączone

-->