Nowoczesne kabiny prysznicowe

 

Prysznic nie musi kojarzyć się z głębokim brodzikiem z nałożoną na niego ciężką obudową. Dostępne są bowiem nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania.


Elegancka, minimalistyczna forma

Subtelne konstrukcje ze szklanych tafli estetycznie wtapiają się w aranżacje pomieszczeń. Duży wybór elementów pozwala na wybór kabiny odpowiadającej gustowi i potrzebom użytkowników. Takie rozwiązania znajdują również zastosowanie poza granicami łazienki. Często montowane są także w sypialni czy specjalnych pokojach wypoczynkowych.

Kolekcja kabin prysznicowych Go, fot.: Novellini

Kabina dopasowana do wnętrza

W nowoczesnych aranżacjach kabiny montowane są nie tylko w rogach pomieszczenia, wykorzystywane są w tym celu wnęki i ścianki działowe. W dużej łazience ciekawym rozwiązaniem jest przestrzeń kąpielowa w centrum wnętrza, stworzona przy pomocy dodatkowych przepierzeń. Nawet do niestandardowego układu łazienki czy sypialni można dobrać odpowiednią kabinę prysznicową.

Kolekcje kabin prysznicowych „Giada” marki Elysium (ekskluzywna linia produktów Novellini)

Kabina na wymiar

Kabinę o niestandardowych wymiarach można stworzyć, wykorzystując ściankę boczną z dopasowanymi drzwiami skrzydłowymi (dostępne są zarówno prawo- jak i lewostronne).

Drzwi skrzydłowe ze ściankaą boczną s700 marki koralle

Drzwi skrzydłowe wnękowe s700 marki Koralle

Ściany ze szkła hartowanego

Nowoczesne kabiny prysznicowe są zrobione z tafli szkła hartowanego. Dzięki idealnie szklanej tafli powodują, że wnętrze łazienki optycznie się powiększa i staje się wyjątkowo przestronne.

Tags:

 
 

Poleć znajomemu

 

Dodawanie komentarzy wyłączone

-->