Kabina prysznicowa jak szklana tafla

 

kabiny prysznicowe

Drzwi skrzydłowe ze ścianką boczną s700; Koralle. Fot. Sanitec KOŁO

Kabiny prysznicowe coraz częściej wychodzą poza ramy łazienki. Montowane są także w sypialni czy specjalnych pokojach wypoczynkowych.

Kabina dopasowana do wnętrza
W nowoczesnych aranżacjach kabiny montowane są nie tylko w rogach pomieszczenia, wykorzystywane są w tym celu także wnęki i ścianki działowe. Efektownym rozwiązaniem jest przestrzeń kąpielowa w centrum wnętrza, stworzona przy pomocy dodatkowych przepierzeń.

Kabina kwadratowa
Nawet do niestandardowego układu łazienki czy sypialni można dobrać odpowiednią kabinę prysznicową. Jedną z propozycji jest kwadratowy model narożny składający się z dwóch ramion, dostępny w różnych wymiarach (od 75 do 150 cm) marki Koralle.

kabiny prysznicowe

Kwadratowa narożna kabina S700 marki Koralle Fot. Sanitec KOŁO

Kabina owalna
Projektanci Koralle pomyśleli także o zwolennikach owalnych form. Stylowo prezentuje się 4-elementowa półokrągła kabina z dwoma giętymi modułami, w której skrzydła drzwiowe otwierane są na zewnątrz.

Kabina półokrągła
W zależności od aranżacji przestrzeni w łazience można wybrać także półokrągły model  lewo- bądź prawostronny.

kabiny prysznicowe

Drzwi skrzydłowe wnękowe S700 Fot. Sanitec KOŁO

Cechy techniczne
Kolekcję kabin prysznicowych tu prezetowanych wyróżnia spójny design i dbałość o detal. Charakterystycznymi elementami są prostokątne, chromowane uchwyty i zawiasy. Konstrukcja kabin bazuje na chromowanych wspornikach, które nadają całości nowoczesnego charakteru. Przejrzyste tafle szkła hartowanego powodują, że wnętrze staje się wyjątkowo przestronne. Kabiny z tej kolekcji będą efektownie wyglądać w eleganckich, minimalistycznych wnętrzach w otoczeniu elementów z metalu, szkła, kamienia lub drewna.

 
 

Poleć znajomemu

 

Dodawanie komentarzy wyłączone

-->